Čím potešiť svojho priateľa na narodeniny

 
 
 
email info@streetjoy.sk mobil +421 948 509 122
 
 
 
 

Čím potešiť svojho priateľa na narodeniny

Aj vy sa celé týždne dopredu trápite tým, čo na sviatok darujete svojim najbližším a najmä priateľovi alebo manželovi?

Aj vy sa celé týždne dopredu trápite tým, čo na sviatok darujete svojim najbližším a najmä priateľovi alebo manželovi? A o to viac, ak ide o jeho okrúhle výročie alebo nebodaj „štvrťstoročnicu“ ako v mojom prípade? Tak ja Vám teraz popíšem, ako som poriešila priateľov darček a snáď Vám vnuknem nejaký dobrý nápad a tak trošku aj poradím.

Možností je veľa, treba správne vybrať

Základnou a najdôležitejšou radou je, aby ste si všímali, čo má rád. Darmo mu nakúpite množstvo zbytočností, keď ho ani jedna skutočne nepoteší. Môj priateľ je napríklad veľkým fanúšikom oblečenia značky Amstaff, takže teraz už viem, že s ňou vždy zabodujem. Ale nepredbiehajme.

1. V mojom prípade bola voľbou číslo jedna klasika, rozumej toaletná voda. Ale uznajte, 25 na krku je už niečo, a preto som voňavku odložila na Vianoce ako doplnok k papučiam a ponožkám J

2. Väčšina mužov, chlapov aj chlapcov sa zaujíma o elektroniku, preto druhou možnosťou boli veľké slúchadlá, vy si doplňte akúkoľvek elektroniku, ktorá vášho drahého zaujíma, ale pozor! Musíte si byť isté, že výber zvládnete sama. A presne to bolo kameňom úrazu v mojom prípade. Som tak trošku technický antitalent a ten môj audiofil nemôže počúvať hudbu len tak na hocičom.

3. Treťou možnosťou je opäť kozmetika, ale nie len taká hocijaká. Táto sa týka výlučne hrdých majiteľov štvorkolesového tátoša. Ten môj si svoje natunované autíčko leští pravidelne, takže najhorší nápad to určite nebol, ale... ale asi nik na svete nemá takú výbavu autokozmetiky, ako môj priateľ, a tak aj táto možnosť odpadla. 

4. Štvrtou a nakoniec aj víťaznou možnosťou bolo oblečenie.  Spočiatku som nad touto možnosťou až tak veľmi nepremýšľala, ale len do doby, kým som si neuvedomila, že už celé mesiace lamentuje nad tým, že si nemá čo obliecť, keď ide venčiť svojho maznáčika. A tak bolo rozhodnuté! „Výbavu na venčenie“ mu zadovážim ja! A čo by sa mu lepšie hodilo na venčenie svojho amerického stafordšírskeho teriéra ako oblečenie značky Amstaff? Teraz som už múdra, na začiatku to však s výberom značky oblečenia nebolo také jednoduché, takže pekne poporiadku.

Amstaff – najlepšia voľba

Čo to bude, keď to bude, bolo rozhodnuté, ale nie špecifikované. A tu začali najväčšie strasti a útrapy mladej „obdarovaniachtivej priateľky“.  Priateľ je neskutočne náročný, má vyhranený štýl a preferuje skutočnú kvalitu. Rozumej, málo čo mu je dosť dobré.

Prešla som celý internet a nič, no v tom som si spomenula na svoje Babystaff tričká a vlastne aj priateľove čierne tepláky Amstaff s americkým stafordšírskym teriérom, ideálne na venčenie J. Navyše som si aj spomenula na nenápadné náznaky z jeho strany, keď spomínal Amstaff/Babystaff a ako by sme spolu krásne ladili (takže, dámy, ďalšia rada, všímajte si nenápadne náznaky J ). Na stránke mi hneď do oka padla modrá mikina Amstaff Amon Navy, a tak som ju objednala. Balíka som sa nevedela dočkať, no zároveň som trochu tŕpla, keďže viem, aký je priateľ vyberavý. Balík konečne dorazil, mikinu som si poriadne poprezeral no a hádajte čo? Rovno som sadala za počítač a doobjednala k nej modré tepláky Amstaff Lazar Blue a pre seba dlhšiu čiernu bundu Babystaff s kožušinkou okolo kapuce, ktorá sa mi pozdávala ešte pri prvej objednávke.

Spokojný priateľ = spokojná ja

Počkala som si na ďalší balík a konečne priateľovi dala jeho novú Amstaff výbavu na venčenie. Nič netušil, takže prekvapenie bolo veľké a podľa očakávaní som kvalitným oblečením zabodovala. Mikinu aj tepláky si hneď obliekol, no venčiť v nich nechodí, odkladá si ich na „príležitosti“. Ja už len čakám, nech sa poriadne ochladí, aby som mohla vyjsť von so svojou novou bundou Babystaff, ku ktorej som si ešte objednala parádnu čiapku a mega veľký ružový šál, ktorý by mal doraziť v najbližších dňoch.

Na začiatku spomínané útrapy s výberom darčeka pre priateľa vlastne stáli za to, odteraz totižto viem, s čím mu spravím najväčšiu radosť a nemusím už viac vymýšľať.

Dúfam, že som Vám aspoň trošku poradila a pomohla s výberom darčeka pre najdrahšieho, možno aj ten váš by sa potešil „výbave“ od Amstaffu.

 

Lenka